12 Ocak 2008 Cumartesi

ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRLARI...

Akel'den şaşırtıcı çare!Bir röportajında gözaltı şişliğini ve morluğunu gidermek için hemoroit yani basur kremi kullandığını itiraf eden Akel, yurt dışında Sandra Bullock ve Christina Ricci gibi ünlü oyuncular ise bu kremi yüzlerindeki kırışıklıkları gidermek için kullanıyor. Hemoroit kreminin Türkiye'deki kullanıcıları, azımsanmayacak kadar çok. Çağla Şikel, Şenay Akay ve Özlem Yıldız gibi ünlü mankenler de basur kremini gözaltları için kullanıyor.
Özcan'ın gizli formülü Özcan Deniz'in bakımlı cildinin sırrı hayli ilginç... Güzellik salonlarını kullanmayan sanatçı, pahalı kremler ya da ilaçlar yerine günde iki defa zeytinyağlı sabunla yıkanıyor.
Sezen'in devası 'mısır' "Minik Serçe" Sezen Aksu, mutfağından mısır püskülünü eksik etmiyor. Zayıflamak için mısır püskülü haşlayıp içen Aksu, bununla forma giriyor.
Yakın dostu Emel Müftüoğlu'na da zayıflaması için mısır püskülü ve avokado yaprağı tavsiye eden ünlü sanatçının, reçetesi kulaktan kulağa yayılıyor.
Avşar'ın şifası, kiraz sapıMagazin dünyasının gündemden düşmeyen ismi Hülya Avşar, aldığı fazla kilolardan kurtulmak için kiraz sapını deniyor. Avşar, kiraz sapını 30 dakika kaynatıp, suyunu içiyor. Bunun oldukça faydalı olduğunu düşünüyor.
Arzum'dan 'annelik' bakımı Podyumlardan sonra oyunculukla da magazin dünyasında adından söz ettiren Arzum Onan, hem minik oğlu hem de kendisi için farklı bir güzellik formülü uyguluyor. Onan, enerji için doğal içerikli vitaminler tercih ettiğini söyleyerek, oğlu Can'la birlikte her sabah ballı ısırgan otu içtiğini söylüyor.
Deniz 'maydanozla' ayaktaÜnlü ses sanatçısı Deniz Seki, özellikle beslenme konusuna dikkat ediyor. Kilosunu koruyabilmek için de kendisine has bir diyet uygulayan Seki, bütün yıl boyunca maydanoz suyu içtiğini söyleyerek, sıkıntısı olanlara da tavsiye ediyor.

Hiç yorum yok: