2 Nisan 2012 Pazartesi

Kanında Hayat Var!...

 Sevgili Arkadaşım Çocukla çocuk sayesinde bu kampanyadan haberdar oldum.Çok teşekkürler...
18-55 yaşları arasında+50 kg ve belirgin bir rahatsızlığımız yok ise hepimizin kanında hayat var ve  kök hücre vericisi olabiliriz.

Gizem, Adana Anadolu Lisesi 10. Sınıf öğrencisi. 16 yaşında başarılı, gelecekle ilgili güzel hayalleri olan,yaşama bağlı, arkadaşları ve öğretmenleri tarafından sevilen bir öğrenci.
Yakalandığı lösemi hastalığının tedavisi için 3 ay önce oturduğu okul sırasından arkadaşlarına veda ederek Ankara Başkent hastanesinde mücadeleye başladı. Mücadelesinde  öğrencisinden mezununa tüm ALA camiası arkasında. Umutsuz değil,neşesini kaybetmiyor hastanedeki küçüklere ablalık yapıyor hatta.
Adana Anadolu Lisesinin  öğrencileri  tüm Türkiye’de Lösemi için kan bağışına davet eden “KANINDA HAYAT VAR!”sloganlı bir kampanya başlattılar.Her şey o güzelgamzelerin hep gülmesi için. Ve tabi ki Türkiye de ilik  bekleyen diğer hastalara da donör bulabilmek için. Şimdiden  Gizem için verilen kanlardan başka bir hastaya donör bulunmuş, O’nun için de uygun donör bir an önce bulunurinşallah.

Kampanya ile ilgili detaylara  ve maddi destek için gerekli hesap numaraları:
http://kanindahayatvar.wordpress.com/

1 yorum:

Cocukla Cocuk dedi ki...

Enerjim çok sağol paylaşım için, ne kadar çok kişiye ulaşabilinirse o kadar iyi. Bir an önce Gizem in iyileşmesi için